Zajímavé stránky, které se zabývají krom jiného i operačním systémem FREEDOS a DR-DOS. Dále je zde zajímavý projekt ROMOS, který  je samostatný strojový kód x86, který umožňuje spouštět vlastní binární kód nebo binární kód třetích stran. Využívá pouze funkcí BIOSu, takže je nezávislý na operačním systému.Mimo jiné může také nabootovat operační systémy založené na DOSu (možná i jiné) jako třeba FreeDOS, uložené v ROM spolu s ROMOSem. Z toho plyne, že není potřeba žádná disková mechanika.

 

Osobní stránky mladého programátora. Na jeho stránkách naleznete zajímavé projekty, jako je textový editor BLOCEK a nebo aplikaci WOKNA32.Jde o jednotku do Free pascalu (a pro systém DOS), která programátorovi poskytuje grafické uživatelské rozhraní. To znamená tlačítka, meníčka, a tak dále. Dokonce i fileselektor
 

 

Mezinárodní projekt, kde naleznete mnoho programů pro DOS a WINDOWS. Tento WEB Vám dovolí si stáhnout maximálně tři programy a pak si musíte dát 24 hodin pauzu. Nicméně stačí si jen z prohlížeče smazat soubory cokiee a můžete vesele sosat dál :-) Na této stránce jistě nějakou tu dobu strávíte.

 

Pokud sháníte programy a aplikace pro stará WINDOWS, tak tento WEB je to pravé pro Vás. V sekci DOWNLOAD naleznete opravdové rarity. Naneštěstí každou chvilku mění FTP server a né vždy jsou odkazy funkční ale pokud se Vám podaří dostat na jejich FTP, máte o několik hodin zábavy postaráno.